Środowiskowy Dom Samopomocy


wsteczWstecz

VIII OLIMPIADA BEZ BARIER

2013-11-07

Dnia 26 października 2013 roku, w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie odbyła się po raz VIII „Olimpiada bez barier" im. Ireny Naskręt.

W tegorocznej olimpiadzie udział wzięło ponad 300 osób. A wśród nich uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej i domów samopomocy m.in. z Kościana, Gostynia, Rydzyny, Włoszakowic, Krzywinia oraz Wschowy.
Uczestnicy olimpiady brali udział w ośmiu konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Między innymi rzucie do kosza, torze przeszkód, rzutach do celu, labiryncie, układaniu puzzli, strzałach do bramki.
Osoby, które wzięły udział w minimum pięciu konkurencjach brały udział w losowaniu nagród. Podczas olimpiady odbyła się także loteria, której dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne.
Na zakończenie olimpiady odbył się pokazowy mecz futsalu.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywiniu. ul. Gen. D. Chłapowskiego 34, 64-010 Krzywiń, tel./faks 65 517-90-49

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji