Środowiskowy Dom Samopomocy


wsteczWstecz

"Miłość nie jedno ma imię"

2012-03-19

Dnia 16 lutego 2012 r. w Krzywiniu na sali w Domu Strażaka odbył się po raz kolejny przegląd artystyczny pt. "Miłość nie jedno ma imię", którego organizatorem był Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu.

Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń Pan Jacek Nowak, Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzywiniu Pani Aleksandra Ślotała oraz zaprzyjaźnione z naszym Domem ośrodki.
Po przybyciu gości nastąpiło oficjalne rozpoczęcie przeglądu po czym każdy z ośrodków zaprezentował na scenie swój program artystyczny.
Poszczególne wstępy nagrodzone zostały gromkimi brawami a wybrane jury jednoznacznie zakwalifikowało wszystkie występy na pierwszym miejscu.
Każdy z ośrodków otrzymał drobny upominek.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywiniu. ul. Gen. D. Chłapowskiego 34, 64-010 Krzywiń, tel./faks 65 517-90-49

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji